آموزش وارد شدن به دانلود مود در گلکسی اس 5

دانلود مود گلکسی اس فایو

همانند دیگر اسمارتفون های سامسونگ، گلکسی اس5 نیز دارای دانلود مود ( Download Mode ) میباشد که به شما اجازه میدهد که با متصل کردن موبایل به کامپیوتر، فایل های مد نظرتون رو فلش کنید. وارد شدن به دانلود مود واقعاً کار ساده ای است، ولی ابتدا باید بدانید که فلش کردن فایل های نامناسب روی گلکسی اس5 پیامد هایی دارد، یعنی اگر فلش کردن به درستی انجام نشود یا فایل نامناسب باشد، گوشی شما ممکن است مسدود شود.

دانلود مود، بیشتر در گوشی های سامسونگ استفاده می شود، البته این در حالیست که تولید کننده ها و برند های دیگر هم از ویژگی های متشابه با دانلود مود، جهت ممکن کردن فلش کردن در اسمارتفون های دیگر استفاده می کنند.

همانطور که قبلاً به شما گفتیم، وارد شدن به دانلود مود در گلکسی اس5 کار آسانیست، اما اطمینان حاصل کنید که فایل هایی که فلش میکنید مخصوص این گوشی طراحی شده باشند. اگر فایلی که برای دستگاه دیگری طراحی شده است را فلش کنید ممکن است گوشی شما مسدود شود و برای بازیابی آن باید مادربرد گوشی را تعویض کنید.

اگر همچنان از رام اصلی سامسونگ استفاده میکنید، با روش زیر میتوانید وارد دانلود مود روی گلکسی اس5 بشوید:

  1. گوشی را خاموش کنید.
  2. همانطور که گوشی خاموش است، کلید کم کردن صدا (Volume Down)، خانه (Home) و روشن (Power) را همزمان فشار دهید.
  3. وقتی که با پیام اخطار مواجه شدید، تمامی کلید ها را رها کنید.
  4. سپس کلید زیاد کردن صدا (Volume Up) را فشار دهید تا وارد دانلود مود شوید.
  5. اینک دستگاه شما در دانلود مود خواهد بود.

پس از اینکه گوشی را در دانلود مود اجرا کردید، جهت فلش کردن فایل بر روی گلکسی اس5 به برنامه Odin احتیاج خواهید داشت، که می توانید Odin 3.10.6 (آخرین نسخه) را از اینجا دانلود کنید.

جهت فلش کردن چیزی بر روی گلکسی اس5، مطمئن شوید که گوشی به کامپیوتر متصل نیست، سپس وارد دانلود مود شوید، Odin را روی کامپیوتر اجرا کنید و فایلی که میخواهید فلش کنید را انتخاب کنید. حالا گلکسی اس5 تان را به کامپیوتر متصل کنید و گزینه شروع (Start) را در Odin انتخاب کنید.

اگر در فلش کردن گلکسی اس5 تان به مشکل برخوردید، مشکلتان را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید تا در صورت توان شما را راهنمایی کنیم.

[تعداد: 4    میانگین: 3.5/5]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *